نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: خیانت در رابطه دوستی از راه دور

1168
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43105
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Thumbs up خیانت در رابطه دوستی از راه دور

سلام من یکسالی میشه باترم پایین تر از خودم دردانشگاه ازطریق اینستا آشنا شدم یعنی بهم پیشنهاد آشنایی داد.خیلی ظاهرا ادم خوبی بود برام وقت وهزینه میزاشت تااینکه انتقالی گرفت ورفت.نیتش میگفت ازدواجه ورابطشو قطع نکرد باهام یبار دیدمش پیام هاشو خوندم مچشو گرفتم اما بخشیدمش الان بعد یک سال بی اعتمادی رمز تلگرام واینستاش داد دیدم خیلییی خیانت ها بهم کرده درصورتی که من اصلا فکرشم نمیکردم وپابند بهش موندم.😑وقتی اینستاشو چک کردم درصورتی که نمیفهمید واقعا جاخوردم...باهاش بهم زدم بااینکه دوسش داشتم ورفتاراش باهام خوب بود..دلیلش فقط این بود که من برای نیازجنسیم بااونا بودم و تورو میخام وازم میخاست برگردم وببخشمش اما دیگه نمیخام ببخشم بااینکه دلم پیششه... نمیدونم چیکار کنم توروخدا راهنماییم کنید

2. کاربران زیر از Narges75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : خیانت در رابطه دوستی از راه دور

نقل قول نوشته اصلی توسط Narges75 نمایش پست ها
    سلام من یکسالی میشه باترم پایین تر از خودم دردانشگاه ازطریق اینستا آشنا شدم یعنی بهم پیشنهاد آشنایی داد.خیلی ظاهرا ادم خوبی بود برام وقت وهزینه میزاشت تااینکه انتقالی گرفت ورفت.نیتش میگفت ازدواجه ورابطشو قطع نکرد باهام یبار دیدمش پیام هاشو خوندم مچشو گرفتم اما بخشیدمش الان بعد یک سال بی اعتمادی رمز تلگرام واینستاش داد دیدم خیلییی خیانت ها بهم کرده درصورتی که من اصلا فکرشم نمیکردم وپابند بهش موندم.😑وقتی اینستاشو چک کردم درصورتی که نمیفهمید واقعا جاخوردم...باهاش بهم زدم بااینکه دوسش داشتم ورفتاراش باهام خوب بود..دلیلش فقط این بود که من برای نیازجنسیم بااونا بودم و تورو میخام وازم میخاست برگردم وببخشمش اما دیگه نمیخام ببخشم بااینکه دلم پیششه... نمیدونم چیکار کنم توروخدا راهنماییم کنید

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    مشاورین دراسرع وقت پاسخ گوی شما هستند

4. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما نرگس جان
    احساسات شما قابل احترام می باشد اما دقت داشته باشید که نادیده گرفتن این سبک رفتاری فرد مقابل و نداشتن تعهد در یک رابطه ممکن است بازهم تکرار شود و یک موضوع مهم که افراد زیادی آن را نادیده می گیرند این مورد می باشد که تنها بیان هدف ازدواج کافی نمی باشد و نیاز است فرد در این مسیر برای رسمی شدن رابطه گام بردارید و اینکه بخواهید یک رابطه بدون تعهد رسمی را سالها برای بهبود موقعیت اجتماعی ، اقتصادی و.. ادامه بدهید می تواند آسیب زا باشد و نکته دوم اینکه اگر در روابط دوستی خط قرمزی وجود نداشته باشد و به همه نیازهی عاطفی ، جنسی ، اجتماعی و.. پاسخ داده شود دلیلی دیگرای ازدواج وجود ندارد و این سبک روابط می تواند برای هردو فرد ایجاد وابستگی بیشتری کند که حتی در صورت اینکه رابطه را سازنده نبینند ترک ان برایشان سخت باشد .
    بهتر است به خودتان احترام بگذارید و سعی کنید که با شناختی که نسبت به این فرد بدست اورده اید در این مسیر تصمیم گیری داشته باشید برای اینکه خیانت تکرار نشود در کنار ابراز پشیمانی و اینکه فرد واقعا در عمل بفهمد که مسیرش اشتباه بوده است نیاز به تعهد و ثبات در این تعهد می باشد که به نظر می رسد این آقا ندارند .

6. 2 کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43105
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانوم دهقان ممنونم بخاطر پاسخ تون
    شما پیشنهاد میدید باشناختی که ازشون پیدا کردم خداروشکر فهمیدم چجور آدمیه دیگه کاملا کنارش بزارم وبهش هیچ فرصتی ندم؟!
    یااینکه بهش فرصت بدم به شرط اینکه رابطه رو رسمی کنه و جبران کنه وبهم ثابت کنه پشیمونه ؟؟
    )(دوتامون پزشکی میخونیم....پنج سال ازم بزرگتره...)

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43105
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من خط قرمز هامو مشخص کرده بودم ودروغ وپنهون کاری وخیانت و....اما دروغ گفت وخیانت کرد و...

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43105
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانوم دهقان ممنونم بخاطر پاسخ تون ������������
    شما پیشنهاد میدید باشناختی که ازشون پیدا کردم خداروشکر فهمیدم چجور آدمیه دیگه کاملا کنارش بزارم وبهش هیچ فرصتی ندم؟!
    یااینکه بهش فرصت بدم به شرط اینکه رابطه رو رسمی کنه و جبران کنه وبهم ثابت کنه پشیمونه ؟؟
    )(دوتامون پزشکی میخونیم....پنج سال ازم بزرگتره...)

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام
    دوست عزیز رابطه ای که در آن اعتماد و احساس امنیت وجود نداشته باشد، راه به جایی نمی برد.
    اصولا رابطه ای عشق سالم است که عنصر صمیمیت و تعهد و البته شور یا به قول ایشان میل جنسی را با هم داشته باشد و اینکه ایشان هر یک از این ابعاد را در جایی جستجو می کرده اند درست نبوده است.
    هیچ تضمینی هم وجود ندارد که ایشان بعد از ازدواج هم همین سبک و شیوه شان نباشد.
    اینکه بعد از انجام رفتار اشتباه با دلیل تراشی خودشان را توجیه کرده و طلب بخشش و فرصت بکنند.
    به نظر می رسد شما بر اساس اولویت هایتان و بر خلاف اینکه همچنان برایتان جذابیتها و نکات مثبتی داشته، تصمیم گرفته اید از خودتان مراقبت کنید و برای خودتان ارزش و اهمیت قائل شدید که این یعنی شما بسیار توانمند هستید و مرزهای خودتان را می شناسید و می توانید با تعیین محدودیتهای لازم به کسی اجازه تعرض و یا سواستفاده ندهید و این خیلی هم خوب است.
    ظاهرا به ایشان فرصت هم داده اید اما نتیجه مطلوبی عایدتان نشده و بی فایده بوده است.
    در نظر داشته باشید که تصمیمی به این مهمی قطعا سخت و دشوار است و اگر شما از رابطه بیرون آمدید به این معناست که انتخاب کردید پای اولویت ها و ارزشهای زندگی خود بایستید و به دلیل ترس از مواجه شدن با احساسات منفی و دلتنگی و شکست عشقی، مانع حال خوبتان در بلند مدت نشوید.
    و همچنین فرصت داشتن یک همراه و همسری که رفتار درست و مسئولانه ای داشته باشد را از خودتان دریغ نکنید که این خیلی ارزشمند است و شما باید بابت این قضیه به خودتان افتخار کنید.
    اما به هرحال هر تصمیم گیری یکسری هزینه هایی هم ممکن است به همراه داشته باشد و مهم این است که از انها اگاه باشید تا بتوانید به بهترین شکل این دوران را سپری کنید.
    مثلا شما به هرحال با اینکه خودتان انتخاب کرده اید، در حال تجربه یک شکست عاطفی هستید و مسلما تجربه احساسات منفی و حتی متناقض زیادی را داشته اید و تا مدتی هم خواهید داشت.
    مثلا همانطورکه گفتید با اینکه خشم دارید و دلشکسته و ناراحتید، ممکن است همزمان احساس خوبی هم به ایشان داشت باشید و به یاد تجربه های خوب و خوشایندی که با یکدیگر داشتید بیفتید.
    حتی ممکن است گاهی فکر کنید شاید اشتباه کردید و بهتر بود رابطه را نگه می داشتید و به ایشان مجددا فرصت می دادید که همه این افکار و حالات کاملا طبیعی و قستی از پروسه ای است که باید طی شود.
    مهم این است که نسبت به این افکار و احساسات خوود در لحظه آگاهی داشته باشید و فقط نظاره گر آنها بوده و تجربه اش کنید.
    حتی می توانید در لحظه پیش خودتان آنها را نامگذاری کنید: احساس دلتنگی، تنهایی، غم و ...
    برای اینکه این مرحله را بهتر پشت سر بگذارید می توانید از مشاوره حضوری هم بهره مند شوید.

11. کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43105
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خیلی ممنونم بخاطر مشاوره وحرفای خوبتون. بله من انتخاب کردم وازش جدا شدم وتوی این دورانی که گفتید هستم و واقعا سخته.... درسته چنین ادمی واقعا ارزش بخشیدن وفرصت دوباره نداره!!! امیدوارم بتونم به راحتی این دوره رو تموم کنم وفراموشش کنم و اجازه ندم دوباره وارد زندگیم شه که البته خیلی تلاش میکنه ومن دلیلشو نمیدونم بااینکه یکساله ازهم دوریم....
    وای کاش آدما واقعا شبیه حرفاشون بودن.متاسفانه باشناخت این ادم من نسبت به همه بدبین شدم و نمیتونم دیگه به کسی اعتماد کنم...
    بازم ممنونم از شما وسایت خیلی خوبتون...
    مشتاقم بازم حرفاتونو بشنوم وبهشون عمل کنم...

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43105
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

موضوع دیگری که یادم رفت عرض کنم این بود که ایشون خودش رمز تلگرام واینستا گرامش رو داد.قرار بود من اکانت اینستا گرامش رو حذف کنم براش اما رفتم وچک کردم .بنظرم فکر نمیکرد من بخام اینکارو کنم و حالا دلیلش اینه که من خودم باعث شدم منو بشناسی وتو مدیون منی که اطلاعاتم رو دراختیارت گذاشتم.... حالا این حرفش منو به این فکر فرو میبره که اجازه فرصت بدم!!!اما بعدش با قاطعیت میگم نههههه!!!
    بازم تشکر از سایت خوبتون

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38659
    تشکـر
    1
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خوبکاری کردی دختر عاقلی هستی بزودی اطمینان نکن همینطور ادامه بده وقتی یک سال تونستی یعنی بازم میتونی خدا هم یک کسی رو که لیاقتتو داشته باشه سرراهت قرار میده

اخه باهم باشیدم هی اون چیزا به ذهنت میادو باعث مشکل میشه برات اگه انقد برات مهم بود ک یکسال از جلو چشمت کنار نرفته

15. کاربران زیر از Shahshatranj* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

ببین نرگس جان کسی که نمی تواند در روابط خود متعهد باشد حتی بعد از ازدواج نیز ممکن است همین رفتار را داشته باشد پس بهتر است با خیالپردزای در این مسیر ادامه ندهید و سعی کنید اگر فرصتی نیز به ایشان می دهید بازهم مدتی را برای پروسه شناخت سپری کنید تا ایشان در همین دوران تعهد و ثبات شخصیتیشان و یا اگر انحرافی وجود دارد مشخص شود تا از آسیب های احتمالی جلوگیری شود .
    در کنار این موضوع بهتر هست مشاوره پیش از ازدواجم تجربه کنید تا بتونیم با بررسی بعد های مختلف به شما کمک کنیم .

17. 2 کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43105
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنونم خانوم دهقان بخاطر حرفاتون...بله قطعا اگر فرصت دوباره داده بشه باید خیلی حساس تر بشم و ببینم چجوری جبران میکنه زیر نظر مشاوره قطعا قطعا باید رابطمون قبل ازدواج باشه.ممنونم درحال تصمیم گیریم و بااینکه کاملا بی اعتماد وسردم بهش شاید یه فرصت بدم تا تعهدشو نشون بده.

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43105
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنونم خانوم دهقان بخاطر حرفاتون...بله قطعا اگر فرصت دوباره داده بشه باید خیلی حساس تر بشم و ببینم چجوری جبران میکنه زیر نظر مشاوره قطعا قطعا باید رابطمون قبل ازدواج باشه.ممنونم درحال تصمیم گیریم و بااینکه کاملا بی اعتماد وسردم بهش شاید یه فرصت بدم تا تعهدشو نشون بده.

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43105
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد
    بعدازاین مدت ازم میخاد ببخشمش وبهش فرصت بدم.من خیلی روی دروغ وپنهون کاری حساس بودم بهم گفت میخاستم صادقانه منو بشناسی ورمز تل واینستامو بهت دادم!!!میگه نمیخاستم ازت چیزی پنهون بمونه وچون خودم ازکارم (خیانت جنسی) ناراضیم وخسته شدم بهت یجوری فهموندم خودمو....خاستم تو کاملااا منو بشناسی وبعد تصمیم بگیری ومنو بخای برای ازدواج ؟؟؟!!!! کلی ازم خواهش کرد فکر کنم وبعد تصمیم بگیرم فردا قراره اخرین حرفامونو بزنیم ومن هنوز سرگردونم ونمیدونم واقعا چی کار کنم!!این حرفش منو بفکر واداشت اگر واقعا پشیمونه از کارش وداره کاری میکنه من بشناسمش حالا من چیکار کنم؟!!درضمن خودم یجورایی احساس میکردم خیلی منو دوست داره چون برام وقت وهزینه میزاشت ولی دلیل خیانت شاید نبودن تعهد رابطه وراه دوره !!!
    نشون داده بودمن براش مهمم باخیلی چیزا مثل اینکه تاوقتی که فهمید داداشم کنکور داره هفته ای چند ساعت بدون هیچ پول وهزینه ای ساعتها باهاش از راه دور حرف میزد وکمک کرد بهمون.براش فیلم اموزشی فرستاد....بااینکه من ازش دور بودم و هیچ فایده ایی نداشتم براش (اگه واقعا نیت بدی داشت) الان یکسال وخورده هم هست!!!
    من اهل جنوب اون اهل استان اراک وترک وخانواده ای با شش برادر وهیچ خواهری نداره وهمه برادراش سنتی ازدواج کردن واونو دوبرادرش که یکی بزرگتر یکی کوچکترهنوز ازدواج نکردن.خانواده هامون هم تقریبا تفاوت طبقه ای خیلی زیاد نداریم.من فرزند بزرگ خانوادم...من ۲۳وایشون ۲۸سال...
    بهم میگه من واقعا میخامت ولی بزور نگه نمیدارمت ووقتی دیدم وازکارام پشیمون شدم باعث شدم همه زندگیمو بدونی تابهتر منو بشناسی.ولی میگه موقعیت ازدواج ندارم فعلا چون دانشجوییم (پزشکی) و هزینه یه زندگی خوبو ندارم تا برات فراهم کنم وازطرفی میگع نمیخام توموقعیت های خوبتو ازدست بدی چون من ممکنه زمان زیادی طول بکشه تا بتونم پا پیش بزارم برات!!!! واینکه وابستش نشم وبهش فرصت بدم !!!
    چون من گفتم شاید ببخشمت بشرطی که تایک ماه دیگع پاپیش بزاری وخانوادها بفهمن وحق طلاق ومهریه وحضانت فرزند بامن مهریه عندالمطالبه وحق س************ت بامن (برای اینکه خیانت کرده)
    حرفاش منطقی بود... ازاول رابطه قراربود من موقعیت خوب ازدست ندم بخاطرش..احساس میکنم داره صادق حرفاشو میزنه که واقعا عاقلانست...

واقعا سرگردون تر شدم ازطرفی اون پیاما وکاراش که خودش باعث شد ببینم و یجورایی پی ببرم به خیانتش (که البته توی رابطه دوستی بود وخودش میگه ما بهم تعهدی نداشتیم وگرنه من اگه تعهد داشتم هیچ وقت چنین کاری نمیکردم واز لحاظ جنسی تحت فشار بودم چون سنم بالاست البته گفت حق داری هرتصمیمی بگیری ومن کارمو توحیه نمیکنم ودلیل الکی نمیارم قبول داره فاجعه بوده رفتارم)
    از طرفی میترسم واقعا ادمی باشه که دوسم داشته باشه و موقعیتش برام خوب بود وخودمم دوسش داشتم وبهم باکارایی ثابت میکرد دوسم داره همیشه زنگ میزد ساعتها باهم حرف میزدیم وتموم ساعت بیکاری یا تایم آزادش بامن سر میکرد.
    شایدم ادمی مثل اون منو دوست نداشته باشه وازدستش بدم!!!که البته اخلاقش خیلی خوب بود جدا ازاین خیانتی که کرد....
    خودش میگهراجب من که خیلی دختر خوبیم واصلا فکرشو نمیکرد من اینقد خوب باشم وازوقتی فهمید تصمیم گرفت منو بخاد!!!
    خب راستش منم اطرافیانم میگن خیلی دختر مهربون و ساده وبی الایشم وصادق ورک...بشدت صاف وصادق....
    ازشما مشاورای عزیز خواهش میکنم بهم بازم کمک کنید چیکار کنم منم شخص خاصی نیس بهش اعتماد کنم و روی حرفش حساب کنم وتنها باسایت خوب شما مشورت میگیرم.

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

سلام مجدد به شما
    نرگس جان اینگونه افکاری که شما تجربه می کنید کاملا طبیعی می باشد اما دقت کنید که روابط طولانی مدت می تواند آسیب های زیادی را به همراه داشته باشد و با توجه به اینکه اگر شما در زمان فعلی نیز این موضوع را بپذیرید بازهم امکان رسمی شدن رابطه شما وجود ندارد بهتر است سعی کنید که در زمان فعلی که ذهنتان مشغول روابط ایشان می باشد وارد پروسه ازدواج نشوید چون حتی اگر ایشان این رابطه را رسمی کنند در شرایط فعلی با حساسیتی که ایجاد شده است امکان مشکلاتی بعدی وجود دارد .
    بهتر است بر مبنای شناخت این آقا در آینده تصمیم گیری کنید چون برای بازسازی اعتماد نیاز است که در طول زمان در کنار پشیمانی فرد تعهد و ثبات درتعهد را نیز مشاهده کنید اما دقت کنید که در این رابطه بهتر است از هرگونه رابطه جنسی به هر دلیلی خوداری کنید و در کنار آن بر اساس شناخت بیشتر تصمیم گیری کنید .
    همچنین اینکه دقت کنید که این میزان از مسافت می تواند برای هردوی شما مشکلات زیادی را در ازدواج ایجاد کند و در کنار آن می تواند تفاوت های فرهنگی ، مذهبی و... را نیز به دنبال داشته باشد بهتر است سعی کنید همه موراد را برای ازدواج مورد توجه قرار بدهید و رد زمان فعلی نیز تصمیم به ازدواج نگیرید تا در پروسه شناخت بتوانید به پشیمانی و مسیر درست ادامه این رابطه اعتماد کنید .

22. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)